درباره ما ( شرکت آذر پردازش فردا )

درباره میشوسافت میتوان گفت، این شرکت در زمینه های نرم افزار، سخت افزار، شبکه، وب، سیتم های کنترل تردد، حضور و غیاب و زمینه های مرتبط با آنها فعالیت های گسترده‌ای دارد. در سال 1380 جمعی از جوانان تحصیل کرده در جهت تامین نیازهای نرم افزاری اصناف ، شرکت ها و کارخانه ها، اقدام به تحلیل، طراحی و برنامه نویسی سیستم حسابداری جدیدی منطبق بر وینــدوز نمودند. با تعیین اهداف پروژه، تیمی از برنامه نویسان حرفه‌ای و مشاوران حسابداری تشکیل گردید. دفتر مرکزی فروش و پشتیبانی میشوسافت در تبریز واقع است که موجب دسترسی سریع مشتریان به خدمات پشتیبانی برنامه هاست .هم اینک هزاران نفر درقالب صنـــوف مختلف از محصولات میشوسافت بهره منداند.هدف ما توسعه امکانات برنامه‌ها و ارائه خدمات سریع ، مستمر و مــداوم بوده و امیدواریم شما نیز با انتخاب محصولات ما ضمن ارج نهادن به محصولات بومی، راه توسعه و تقویت صحیـح این صنعت را هموار سازید.

خلاصه ویژگی های محصولات نرم افزاری

محصولات نرم افزاری میشوسافت حاصل چندین سال کار و تلاش شبانه روزی این گروه است و اینک آنچه پیش روی شماست ، برنامه ای قدرتمند، زیبا،مدرن و کاملا به روز و مطابق با استانداردهای برنامه نویسی و اصول کسب و کارها اعم از فروشگاه ها، شرکت ها و تولیدی ها، موسسات حمل و نقل، مراکزآموزشی، پیمانکارها، رستورانها و… است که در نسخه های متنوع با ویژگی های خاصی از قبیل آسان بودن نصب، محیط کاربری زیبا و روان وآسان، راهنمای استفاده، سازگار با تمامی نسخه های ویندوز، پشتیبانگیری داده ها، ارتقاء سریع به نسخه های بالاتر و شبکه پشتیبانی گسترده، طراحی و طبقه بندی شده است تا هر واحد نسبت به تخصـص بودجه و نیازش نسخه مناسب را انتخاب نماید و همچنین این شرکت قبول سفارش طراحی و اجرا و پشتیبانی تمامی پروژه های نرم افزاری و ارتباط آنها با سخت افزار های خاص را بر عهده میگیرد.

نمونه‌ای از محصولات نرم افزاری

  • -نرم افزار حسابداری سایار،در نسخه های فروشگاهی و شرکتی و تولیدی و ارائه کیت های تخصصی جهت پاسخگویی به نیاز های واحدهای تجاری مختلف طراحی شده است.
  • نرم افزار انبارداری سایار ، جهت پاسخگویی به نیاز های مربوط به کنترل موجودی کالا و ورود و خروج کالا در چندین انبار طراحی شده است.
  • نرم افزار صدور فیش اطلس ، جهت مدیریت صدور فیش و عملکرد چاپ‌ها و مدیریت صندوق و ارتباط با مشتری در مراکزی همچون رستوران‌ها و … طراحی شده است.
  • نرم افزار تاکسی سرویس فایطون ، جهت مدیریت آژانس های مسافربری طراحی شده که در آن میتوان کلیه حساب های رانندگان و مشتریان را مدیریت کرد.
  • نرم افزار پیک موتوری پیکار ، جهت مدیریت پیک موتوری‌ها طراحی شده که در آن میتوان بعد از ثبت سرویس و صدور فیش،کلیه حساب های رانندگان و مشتریان را مدیریت کرد.
  • نرم افزار مدیریت حضور و غیاب مراکز آموزشی تایم ، جهت کنترل تردد دانش آموزان و اعلام حضور و عدم حضور طبق برنامه کلاسی به والدین.
  • نرم افزار همیار آراز ، جهت استفاده عموم طراحی شده که در کارهای روزمره به عنوان یادداشت و یادآور و چاپ چک و … میتوان مورد استفاده قرار داد.
  • نرم افزار برجکار ، جهت پاسخگویی به نیاز های (آرشیو اسناد، ثبت عملیات و …) واحد هایی که به صورت پروژه‌ای فعالیت میکنند طراحی شده است.
    و چندین نرم افزار تخصصی دیگر به سفارش مشتری

منتظرشما هستیم …